Як вибрати дизельний генератор (електростанцію)?

Дизельні генератори (електростанції) Fogo

Дизельні генератори Fogo – це комплексне рішення проблеми енергопостачання промислових підприємств і приватних домоволодінь. Як вибрати дизельний генератор електростанцію? Модельний ряд генераторів різної потужності дозволяє вибрати оптимальний варіант обладнання як для великого торгового центру або готелі, так і для невеликого фермерського господарства або заміського будинку. Залежно від потужності генератори Фого володіють різним набором властивостей і функцій, а також оснащені двигунами від провідних світових виробників: Honda, Mitsubishi, Scania, Iveco, Volvo.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати дизельний генератор (електростанцію)

Вибір генератора для великого підприємства або медичного закладу краще не робити самостійно, а звернутися до фахівців нашої компанії. Втім, при виборі будь-якого дизельного генератора, незалежно від сфери його застосування, краще працювати разом з професіоналами.

Але, якщо Ви хочете самостійно орієнтуватися у всьому різноманітті ДГУ, представлених на ринку і розуміти на які характеристики варто звертати увагу, рекомендуємо ознайомитися з покроковою інструкцією по вибору дизельного генератора.

 

Як вибрати Дизельний генератор?

 1. В першу чергу необхідно визначитися якої потужності він повинен бути.
  Для цього потрібно скласти докупи потужність всіх електроприладів, які будуть підключені до генератора. До що вийшло числу додаємо ще як мінімум 35-75%, тобто потужність дизельного генератора повинна бути більше сумарної потужності всіх приладів на 35-75%. Такий запас по потужності пояснюється підвищеним стрибком напруги під час запуску будь-якого електричного обладнання. На перших секундах старту знадобитися значно більша потужність, ніж в подальшому використовується в роботі. Якщо генератор не володітиме достатнім запасом кВт, то обладнання просто не увімкнеться. Звичайно, кожен випадок індивідуальний, і оптимальну потужність ДГУ краще прорахувати разом з фахівцем, а не “на око”. Але ця рекомендація дозволить Вам приблизно орієнтуватися в необхідних параметрах ..
 2. Стабільність вихідної напруги. Чим вище цей показник, тим більше чутливі і високоточні прилади можна під’єднати до генератора. Якщо Ви шукаєте ДГУ для об’єкта, з великою кількістю чутливого обладнання, вибирайте генератор, вихідна напруга якого коливається в межах 0,25%. Якщо ж генератор буде виконувати функцію резервного електроджерела в офісі – досить буде і 0,5%.
 3. Кількість фаз. В інтернет-магазині Fogo Україна представлені в основному 3-х фазні моделі генераторів. Оскільки наша продукція розрахована на промислове використання і підключення як одно- так трифазних приладів. Але є невеликі однофазні генератори потужністю до 19 кВт.
 4. Оберти двигуна. Стандартно дизельні генератори випускаються зі швидкістю двигуна в 1500 і 3000 оборотів в хвилину. Моделі дизельних генераторів на 3000 оборотів краще не використовувати, а моделі на 1500 об. / Хв. мають більший моторесурс, що дозволяє застосовувати їх в якості основного джерела живлення. Головний принцип тут такий: чим менше кількість оборотів у двигуна, тим більше мото-годин зможе відпрацювати генератор.
 5. Варіант виконання генератора. Залежно від того, де буде встановлений генератор потрібно вибрати варіант його виконання: в кожусі або без. Якщо спеціального приміщення для установки не передбачається і дизельна станція буде стояти на вулиці – необхідно вибирати моделі з кожухом. Такий захисний капот убезпечить внутрішні деталі генератора від впливу вологи, пилу, високих і низьких температур. Термостійкі кожухи від Fogo витримують від -40 до +50 С. Але навіть при установці генератора в приміщенні, варто придивитися до моделей в кожухах, оскільки від також знижує рівень шуму при роботі установки.

 

Ось і всі основні критерії, на які варто звертати увагу при виборі. Додатково можна оцінити:

 • об’єм паливного і масляного бака;
 • витрати палива;
 • комплектацію АВР-му;
 • виробника генератора і альтернатора.

 

Також, значення мають безліч інших факторів, які не можна віднести до вибору саме генератора, а скоріше які стануть в нагоді при виборі будь-якого обладнання або інструменту. Сюди відносимо: країну-виробника, ціну, наявність і доступність сервісних центрів, термін гарантії, зручність і швидкість доставки.

Для індивідуального підбору генератора залиште заявку на сайті і менеджери Fogo Україна зв’яжуться з Вами.