Про компанію

“Fogo.ua” – офіційний сайт польської компанії FOGO в Україні. Ми готові запропонувати Вам повний спектр послуг з підбору джерел резервного енергопостачання. Технічні фахівці компанії Fogo Україна допоможуть визначитися з вибором оптимальної генераторної установки, а професійні менеджери оформлять угоду в найкоротші терміни.

Купуючи електростанцію на сайті FOGO.ua ви отримуєте оригінальну продукцію, поставки якої відбуваються безпосередньо з заводу-виробника в Польщі, м.Вільковіце. Також ми надаємо повний цикл сервісного обслуговування генераторів: це і пробний запуск з налаштуванням необхідних параметрів перед продажем, а також повний післяпродажний гарантійний сервіс в режимі 24/7. Офіційний сервісний центр FOGO обладнаний за останнім словом техніки, всі запчастини та витратні матеріали є в наявності (немає необхідності чекати поставки деталей з Польщі).

Головний девіз компанії “Fogo.ua” – повне задоволення клієнта. Наша мета – допомога у виборі оптимальної генераторної установки відповідно до вимог клієнта і повна сервісна підтримка в подальшому. Ми повністю відповідаємо за якість продукції, яку продаємо. Компанія “FOGO” – займається виробництвом джерел безперебійного енергопостачання з 1995 року, а висока якість і надійність електростанцій Фого підтверджені численними сертифікатами якості та стандартизацією ISO 9001: 2008.

sklad Fogo
Sklad generatorov Fogo
Avtomobil Fogo
Fogo Ukraine teritoriya

Сертифікати

Наші переваги:

Ми є офіційним представництвом компанії “Фого-Україна”, тому можемо запропонувати кращі умови угод, а також повне гарантійне та післягарантійне обслуговування.