Послуги

Крім продажів і поставок дизельгенераторів нами здійснюються всі роботи з монтажу, налагодження та запуску обладнання. Тобто дизельелектростанція приймається клієнтом вже повністю готовою до роботи.

Додаткові послуги, які Ви можете замовити за телефоном

(067) 433-22-47:

 • Електроаудит
 • Сервісне обслуговування дизельних генераторів
 • Індивідуальне проектування АВР
 • Дистанційний моніторинг генераторів

Детальніше

Fogo Україна надає повний спектр сервісного обслуговування: починаючи з підбору оптимального варіанту генераторної установки, закінчуючи гарантійним і післягарантійним сервісом.

Головним завданням компанії є забезпечення комплексних рішень при виборі генераторного обладнання. А це означає що покупка – початок плідної співпраці.

В цілому, всі послуги, які ми надаємо, можна схематично об’єднати в одну схему:

 

 1. Підбір генератора, який оптимально би підходив під поточні потреби клієнта.
 2. При необхідності можливий виїзд наших фахівців на об’єкт з подальшим складанням технічної документації та розрахунком оптимальних характеристик установки.
 3. Етап укладання угоди. На цьому етапі всі бюрократичні питання, що стосуються офіційного оформлення угоди, надання сертифікатів якості та ліцензій, складання договору – наша компанія бере на себе.
 4. Пуско-наладка. Перед продажем всі генератори проходять обов’язковий пробний пуск з налаштуванням оптимальних показників для роботи під кожного клієнта.
 5. Безкоштовна доставка і установка.
 6. Гарантійне сервісне обслуговування в авторизованому сервісному центрі Fogo протягом 12 місяців.
 7. Технічний післягарантійний супровід.

 

Підбір генератора

Купити дизельну електростанцію або бензиновий генератор – завдання не з простих. Варто врахувати безліч чинників, правильний вибір яких в подальшому забезпечить справну роботу установки. Провідні технічні фахівці Fogo Україна допоможуть визначитися з вибором будь-якого генератора. При промислових масштабах об’єкта можливий виїзд фахівців на місце, з прорахунком необхідних параметрів установки і подальшим складанням всієї технічної документації.

Наша команда професіоналів постійно вдосконалює свої знання на численних семінарах та конференціях не тільки в Україні, але і в Польщі. Тому, Ви можете бути впевнені у високому рівні компетенції наших співробітників.

 

Укладення угоди

Під час укладання угоди, за бажанням клієнта, всі питання, що стосуються складання та оформлення договорів, компанія Fogo Україна може взяти на себе. Ми надаємо всі необхідні сертифікати відповідності та якості, висновки екологічних експертиз і будь-які інші документи, що підтверджують якість продукції.

 

Пуско-наладка генератора

Для повної впевненості споживача в справній роботі станції перед продажем фахівці нашого сервісного центру виконують пробний запуск. Під час цієї процедури покупець може на власні очі переконатися як саме буде працювати генератор, який рівень шуму він буде видавати. Також наші технічні фахівці проводять навчання по процесу запуску генератора самостійно. Перед продажем всі внутрішні параметри встановлюються таким чином, щоб найбільш повно і чітко функціонувати на об’єкті клієнта.

 

Безкоштовна доставка і пуско-наладка

Ми абсолютно безкоштовно і максимально швидко доставимо генератор в будь-яку точку України. Також наші фахівці можуть провести монтаж і пуско-наладку генератора. Швидка доставка обумовлена наявністю більшості моделей на складі в м.Вінниця, тому доставка по Україні займає не більше 1-2 днів.

При виборі генераторних установок особливо великих потужностей або біогазових генераторів можливі терміни поставки становлять 1-2 тижні.

 

Гарантійне обслуговування (12 місяців)

Основний авторизований сервісний центр Фого знаходиться в м.Вінниця, по вул.Сергія Зулінського 44-В. Обладнаний за останнім словом техніки він зібрав під своїм дахом найкращих технічних фахівців з багаторічним досвідом роботи. Крім цього вся команда Fogo постійно проходить курси підвищення кваліфікації на виробничому заводі. Що дозволяє максимально якісно і швидко проводити ремонт обладнання.

Також, безперечним плюсом офіційного сервісу є наявність на складі всіх необхідних витратних матеріалів і запчастин. Що значно знижує терміни ремонту (не потрібно чекати поставки від виробника).

Технічне післягарантійний супровід

По закінченню 12 гарантійних місяців Ви зможете отримувати високоякісне технічне обслуговування в офіційному сервісному центрі і надалі. Післягарантійний ремонт відбувається за стандартними тарифами сервісного центру.

 

Крім продажу Фого Україна надає послуги оренди генераторного обладнання.