Наша продукція

Дизельні генератори

Дизельні генератори FOGO можуть використовуватися в якості основного і резервного джерела живлення на промислових об’єктах або для домашнього використання. Продумана система охолодження дозволяє використовувати установку в тривалих режимах роботи. В конструкції в залежності від потужності і додаткових опцій використовуються двигуни Scania, Volvo, Iveco, Perkins, Mitsubishi.

Конструктивне виконання: відкрите, в контейнері, кожусі, пересувне. Це дозволяє використовувати їх навіть в складних кліматичних умовах. Залежно від виконання існують різні ступені автоматизації: ручний запуск за допомогою цифрової панелі або автоматична система АВР (контролюється наявність або відсутність напруги в мережі, мікроклімат для оптимального гарячого старту).

Бензинові генератори

Бензинові генератори FOGO виготовляються в одно- та трифазні потужністю до 20 кВт. Перші оснащені системою саморегулювання (котушка індуктивності і конденсатор). У трифазних діапазон перекосу номінальної напруги на одну фазу допускається 30%. У бензинових генераторах реалізована система захисту від поломок і збільшення терміну експлуатації, яке включає в себе: контроль рівня масла (відключення установки при низькому рівні), використання термореле для недопущення перегріву. Забезпечується тиха робота завдяки використанню однопідшипниковій конструкції і фланцевого з’єднання.

Корпус виконаний з легкого алюмінієвого сплаву з двома ступенями захисту: IP23 і IP54, що полегшує конструкцію без втрати захисних характеристик корпусу. У випадку з більш високим ступенем подовжується термін роботи конструкції, так як основні конструктивні елементи захищений від впливу зовнішніх факторів.

Тракторні генератори

Особливістю обладнання є можливість роботи з трактором через вал за допомогою клинопасової передачі (не входить в комплект поставки). Це значно спрощує роботу трактористу, додає автономності на віддалених об’єктах. Передбачені клеми для 220 і 380 В, але їх не рекомендовано використовувати одночасно. В установці використовується стабілізатор напруги для утримування його в допустимих межах, оскільки частота обертання валу може значно змінюватися від мінімального до максимального. У характеристиках вказується необхідна потужність (тяговий клас) трактора для коректної роботи агрегату.

Корпус захищений від впливу атмосферних і технологічних явищ (пил, вібрація, вологість). У більш потужних моделях використовується додаткове охолодження вентиляторами зовнішнього обдування.

Електростанції для військових та МНС

Застосовуються для роботи в зонах технологічних, військових і природних аварій, а також їх наслідків. Обладнані системою швидкого старту, що дозволяє за кілька хвилин запустити установку для забезпечення електроенергією місця бойових навчань, польової кухні, госпіталів, притулків. Генератори невеликої потужності (5 – 10 кВА) використовуються як переносне електроджерело. Потужні установки вимагають додаткового транспортування, тому використовуються на військових базах. Мають збільшений паливний бак для тривалої роботи, стабілізатор напруги, можливість ручного запуску або використання електростартера.

Виробник надає підвищені характеристики для деталей, механізмів і їх складання.

Клас захисту IP54 дозволяє використовувати установки в місцях забруднень пилом, брудом, можливістю потрапляння вологи. Конструкція корпусу розрахована так, щоб можна було встановити генератор в важкодоступних або складних місцях.

Біогазова електростанція

Призначені для вироблення електро та теплової енергії з біогазу отриманого в процесі переробки органічного сміття (відходи, компост).

Переваги установки: екологічна безпека, високий ККД, невелика вартість палива, швидка окупність і очищення території від забруднень.

Модульна конструкція спрощує монтаж в місцях скупчення біогазу (міські смітники, звалища підприємств).

Потужність електростанцій FOGO 500 – 600 кВт, що дозволяє забезпечити тепловою та електричною енергією невелике підприємство.

Підбір конкретного обладнання індивідуальний, залежить від специфіки виробництва, типу і кількості палива, умов експлуатації.

Оставьте заявку
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Контактная информация
Залиште заявку
Ми зв'яжемось з вами протягом 10 хвилин