1130-4518 кВт багатоагрегатні комплекси

Приймаючи рішення про встановлення електростанції, клієнти часто не можуть розібратися, що є що. Особливо це стосується ситуацій, коли мова йде про синхронізованих між собою дизельних багатоагрегатних комплексах FOGO великої потужності.

Трохи про FOGO. FOGO – це польський виробник генераторів різного застосування, і різної потужності, який має лідируючі позиції на світовому ринку серед виробників такого роду техніки.

В Україні компанія FOGO представлена ​​представництвом FOGO – Україна. Компанія з кожним роком розширює базу своїх клієнтів, особливо в промисловому сегменті.

Багатоагрегатні комплекси потужністю 1130-4518 кВт від виробника FOGO представляють собою необмежену кількість дизельних генераторів, вже синхронізовані між собою на заводі, тому легко і швидко приєднуються до вже встановлених раніше електростанціям.

Електрогенератори FOGO серії TWIN оснащені самими потужними двигунами всесвітньо відомих флагманів, таких як Scania або VOLVO, залежить від моделі. Самі генератори італійської марки Sincro.

Незважаючи на значні експлуатаційні показники електростанції компактні. Легко монтуються в потрібному місці, мають привабливий вигляд, і що не менш важливо, працюють тихо і безболісно впливають на слуховий апарат людини.

Багатоагрегатні комплекси FOGO потужністю від 1130 до 4518 кВт мають найвищі на сьогоднішній день показники надійності і економності.